background image

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Malatya Beydağı Evden Eve Nakliyat olarak Şehirler arasında taşımalarımızda müşterinin talebi doğrultusunda sigorta poliçesi düzenleyerek yol sigortası yapmaktayız. 

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Hizmeti
Şehirler arası taşınma işlemi başladıktan sonra  Beydağı Nakliyat firmamız isteğe bağlı olarak eşyalarınızı yol sigortası yapmaktadır. Karşılıklı anlaşma neticesinde belirlenen tüm koşullar yerine getirilir. Eşyaların güvenliği için gerekli bütün tedbirler bizim tarafımızca alınır. Alanında uzman personel kadromuz ile eşyalarınızı paketleme hizmeti kapsamında ambalajlayıp paketliyoruz. Kırılacak eşyaları ayrı ayrı belirleyip işaretliyoruz. Ayrıca eşyaların daha kısa sürede taşınması ve daha güvenli bir şekilde nakliyelerinin yapılmasını sağlıyoruz. Bu kapsamda Asansörlü evden eve nakliyat aracımız ile her türlü eşyayı 37 metre (12. Kata Kadar) yüksekliğe kadar rahatlıkla ve güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Malatya Sigortalı Evden Eve Taşıma Şirketi
Yol sigortası yapmamızdaki amaç karayolundaki olumsuzluklardan dolayı eşyalarınızda oluşabilecek zararların karşılanmasıdır.  Herhangi bir zarar olması durumunda zararınız sigorta firması tarafından poliçenizde geçen şartlar çerçevesinde karşılanmaktadır.

Profesyonel Sigortalı Evden Eve Nakliyat İle Taşının
Profesyonel evden eve nakliyat firmamız ile taşının rahat ve konforlu bir nakliye hizmetinin keyfine varın. Firmamız sigorta poliçesi ile siz değerli müşterilerimizin çekincelerini ve isteklerini güvence altına alır. Şehirlerarası taşımalarda anlaşmalı sigorta poliçesi ile tüm eşyalarınızı emtia sigortası ile güven altına alır. Amacımız her iki tarafın da güvenliğini sağlamak ve eşyaların zarar görmesini engellemektir. 

Sigortalı Ev Taşıma Avantajları
Sigortalı ev taşıma avantajları taşınacak kişi için oldukça önem taşır. Aracınızı kaskolu yapıp yapmamanız arasındaki fark gibidir. Dolayısıyla bizim şehirler arası tüm nakliye hizmetlerinde müşterinin talebine bağlı uyguladığımız bir yöntemdir. Malatya’da sigortalı nakliye hizmeti sunan pek firma veya şirket yoktur veya yok denecek kadar azdır. Siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz ücret farkı için merdiven altı firmalar yerine Beydağı Nakliyat şirketimizi tercih ediniz.

Etiketler: evdeneve, evdeneve nakliyat, Malatya Sigortalı Nakliyat, Sigortalı Evden Eve Nakliyat, Sigortalı Evden Eve Taşımacılık, Sigortalı Nakliyat Firmaları