background image

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetimiz Asansörlü Nakliyat aracımız ile ucuz fiyatlara sözleşmeli ve garantili asansörlü taşıma nakliye hizmetinden yararlanın. Malatya asansörlü nakliyat aracı kiralamak isteyenlerin ve evini asansörlü nakliye aracı ile taşımak isteyenlerin hizmetinizdeyiz. 7/24 dilediğiniz zaman aralığında asansörlü taşıma aracımız eşyalarınızı güvenle taşır.
Asansörlü evden eve nakliyat Malatya Asansörlü Nakliyat taşımacılık Şirketi

Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Malatya da hizmet verdiğimiz asansörlü nakliyat işlemlerinden nakliyat firmaları da faydalanabilmektedir. Bunun için yapmaları şart olan bizimle bağlantıya geçip Asansörlü taşımacılık araçlarının Kiralama hizmetinizden faydalanmak istiyorum demeleri yeterli.
Profesyonel Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Malatya ve komşu iller başta olmak üzere asansörlü araçları ile Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Araçlarımız 15 . kata kadar çıkmaktadır. Asansörlü nakliyat araçlarımızı ile haneden haneye nakliyat araçlarımız içerisinde 2 tona kadar yükü kaldırma özelliği bulunan liftli kamyonlarımız da mevcuttur.

Malatya Asansörlü Taşıma Firması
Malatya Asansörlü taşıma firması olarak uzun yıllardır Malatya’da nakliye alanında faaliyet göstermekteyiz. Asansörlü Evden Eve Nakliyat şirketimiz senelerin vermiş olduğu bilgi birikimi, deneyim, güler yüzlü hizmet kalitesi ve hizmet anlayışı ile 1980 senesinden beri Malatya merkezli nakliyat firması olarak yanınızdayız…

Sigortalı Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Güvenle Taşının
Malatya’da Sigortalı Asansörlü evden eve nakliyat firmamız ile güvenli bir şekilde taşının. Garantili nakliye hizmetimiz kapsamında müşterilerimizin ve eşyalarının güvenliği açısından sunduğumuz faydalı model hizmetimiz ile eşyalarınızı sigortalatıyor uz. Sigortalanan eşyalarınız güvenle taşınır. İstenmeyen bir şekilde olabilecek kazalara karşın, tüm olası iş güvenliği tedbirlerini almaktayız. Bunun yanı sıra tarafımız dışında oluşabilecek durumlara karşında kasko kapsamında eşyalarınız 200.000 TL sigorta güvencesiyle ile sigortalanır. Bu bedel sigorta firması tarafından ödenir. Olası tüm zararlarınız sigorta firmasınca karşılanır.

Malatya’da Asansörlü Taşımacılık Hizmeti
Malatya’da Asansörlü Taşımacılık Hizmeti kapsamında Nakliyat ofisimiz ile hizmetinizdeyiz. Talep halinde aynı gün içerisinde bir kaç saatte eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Alanında uzman personel kadromuz ile profesyonel nakliye hizmeti sunuyoruz. 40 Metreye kadar çıkabilen Asansörlü Vinç Aracımız ile günlerce sürecek eşya taşımaları 1-2 saat içerisinde tamamlanır. Üstelik eşyalarınızın zarar görme olasılığı ortadan kalkar. Aynı zamanda zamandan tasarruf sağlarsınız. 5-6 personel ile günlerce sürecek taşıma hizmeti Asansörlü Taşıma aracı ve 1-2 personel ile bir kaç saat içerisinde tamamlanır. Bu da maddi olarak avantaj sağlar. Asansörlü Evden Eve Nakliyat firmamız Malatya’da 7/24 hizmetinizdedir. Bir çay içmeye bekleriz.